Organisatie

De gehele organisatie van het KinderBeestFeest is in handen van vrijwilligers. Hierbij een overzicht van de organisatie-structuur.

Organogram 2021

Deze pagina is onder constructie, binnenkort volgt een update.

Bestuur

Djuro Leideritz

Voorzitter

Djuro Leideritz
voorzitter@kinderbeestfeest.nl

Marloes Esvelt

Penningmeester

Marloes Esvelt
penningmeester @kinderbeestfeest.nl

Anne Martien van der Does

Bestuur

Anne Martien van der Does
annemartien.vanderdoes @kinderbeestfeest.nl

Vanesse van Eeghen

Bestuur

Vanesse van Eeghen
vanesse.vaneeghen @kinderbeestfeest.nl

Sjoerd Arlman

Bestuur

Sjoerd Arlman
sjoerd.arlman @kinderbeestfeest.nl

Esther Hollenberg

Bestuur

Esther Hollenberg
esther.hollenberg @kinderbeestfeest.nl

Leonie Klinkenberg

Bestuur

Leonie Klinkenberg
leonie.klinkenberg @kinderbeestfeest.nl

Dianne Maingay

Medisch adviseur

Dianne Maingay
medisch-adviseur@kinderbeestfeest.nl

Dianne Maingay

Medisch adviseur

Dianne Maingay
medisch-adviseur@kinderbeestfeest.nl


Coordinatie

Guillian Vonk

Cluster Coördinator

Guillian Vonk
coordinatie@kinderbeestfeest.nl

Machiel Noijen

Veiligheid

Machiel Noijen
media@kinderbeestfeest.nl

Simon Stenneberg

Schaduw Veiligheid

Simon Stenneberg
veiligheid@kinderbeestfeest.nl

Maurice Webster

Verbindingen

Maurice Webster
verbindingen@kinderbeestfeest.nl

Dennis van den Berg

Schaduw Verbindingen

Dennis van den Berg
verbindingen@kinderbeestfeest.nl

Fanny Schutte

Algemeen adviseur

Fanny Schutte
info@kinderbeestfeest.nl

Dianne Maingay

Medisch adviseur

Dianne Maingay
medisch-adviseur@kinderbeestfeest.nl

Dianne Maingay

Medisch adviseur

Dianne Maingay
medisch-adviseur@kinderbeestfeest.nl

Dianne Maingay

Medisch adviseur

Dianne Maingay
medisch-adviseur@kinderbeestfeest.nl


Gasten

Paul Plaatsman

Cluster Coördinator

Paul Plaatsman
gasten@kinderbeestfeest.nl

Erica Berg-Greve

Instellingen

Erica Berg-Greve
instellingen@kinderbeestfeest.nl

Nicole Sterkenburg

Opening

Nicole Sterkenburg
opening@kinderbeestfeest.nl

Eliza Voswijk

Opstapactiviteiten

Eliza Voswijk
opstapactiviteiten @kinderbeestfeest.nl

Isabelle Deppe

Specials

Isabelle Deppe
specials@kinderbeestfeest.nl

Fanny Schutte

Algemeen adviseur

Fanny Schutte
info@kinderbeestfeest.nl


ICT

Glenn Gras

Cluster Coördinator

Glenn Gras
ict@kinderbeestfeest.nl

Geen collega

Automatisering

Geen collega
automatisering @kinderbeestfeest.nl

Geen collega

App

Geen collega
app@kinderbeestfeest.nl


Communicatie

Christiane Kasdorp

Cluster Coördinator

Christiane Kasdorp
communicatie @kinderbeestfeest.nl

Michelle Post

Media

Michelle Post
media@kinderbeestfeest.nl

Isabelle van der Meulen

Voorlichting

Isabelle van der Meulen
voorlichting@kinderbeestfeest.nl

Jan Geerling

Design en Productie

Jan Geerling
design@kinderbeestfeest.nl

Kirsten Ruter

Interne Communicatie

Kirsten Ruter
kirtsen.ruter@kinderbeestfeest.nl

Isabelle van der Meulen

Voorlichting

Isabelle van der Meulen
voorlichting@kinderbeestfeest.nl


Park

Eric Swaan

Cluster Coördinator

Eric Swaan
park@kinderbeestfeest.nl

Corina Vogel

Activiteiten Artis

Corina Vogel
activiteiten-artis@kinderbeestfeest.nl

Allyson Mannsur

Schaduw Activiteiten Artis

Allyson Mannsur
activiteiten-artis@kinderbeestfeest.nl

Sonja Bruijn

Catering

Sonja Bruijn
catering@kinderbeestfeest.nl

Danny van den Braak

Facilitair

Danny van den Braak
facilitair@kinderbeestfeest.nl

Cat Lammers

Service punt

Cat Lammers
servicepunt@kinderbeestfeest.nl


Vervoer

Michiel Smits

Cluster Coördinator

Michiel Smits
vervoer@kinderbeestfeest.nl

Bjorn Huisman

Vervoer Land

Bjorn Huisman
vervoer-land@kinderbeestfeest.nl

Walter Weg

Vervoer Water

Walter Weg
vervoer-water@kinderbeestfeest.nl

Frido Stein

Verkeer

Frido Stein
verkeer@kinderbeestfeest.nl

Vincent Visbeek

Schaduw Verkeer

Vincent Visbeek
verkeer@kinderbeestfeest.nl

Martin van Donselaar

Schaduw Verkeer

Martin van Donselaar
verkeer@kinderbeestfeest.nl


Vrijwilligers en voertuigen

Lars Petit

Cluster Coördinator

Lars Petit
vervoer@kinderbeestfeest.nl

Martine Been

Ambulance

Martine Been
ambulance@kinderbeestfeest.nl

Marleen Sewrutton

Brandweer

Marleen Sewrutton
brandweer@kinderbeestfeest.nl

Arjan Smit

Schaduw Brandweer

Arjan Smit
brandweer@kinderbeestfeest.nl

Marco Malcorps

Defensie

Marco Malcorps
defensie@kinderbeestfeest.nl

Monique de Roo

Overheid

Monique de Roo
overheid@kinderbeestfeest.nl

Anoushka Jansen

Particulieren

Anoushka Jansen
particulieren-vervoer@kinderbeestfeest.nl

Claudia Jansen-Dortmans

Schaduw Particulieren

Claudia Jansen-Dortmans
particulieren-vervoer@kinderbeestfeest.nl

Marcel Wels

Politie

Marcel Wels
politie@kinderbeestfeest.nl

Muidi Mooren

Schaduw Politie

Muidi Mooren
politie@kinderbeestfeest.nl

Petra van der Meulen

Schaduw Politie Amsterdam

Petra van der Meulen
politie@kinderbeestfeest.nl

Walter Weg

Reddingsbrigade/KNRM

Walter Weg
reddingsbrigade @kinderbeestfeest.nl

Jos Magdelyns

Schaduw Reddingsbrigade/KNRM

Jos Magdelyns
reddingsbrigade @kinderbeestfeest.nl

Kicky Theunis

Rolstoelvervoer

Kicky Theunis
rolstoelvervoer @kinderbeestfeest.nl

Martin van Donselaar

Schaduw Verkeer

Martin van Donselaar
verkeer@kinderbeestfeest.nl