Organisatie

De gehele organisatie van het KinderBeestFeest is in handen van vrijwilligers. Hierbij een overzicht van de organisatie-structuur.
Organigram KBF 2019
Bestuur

Frank Berg

Functie: Voorzitter
Naam: Frank Berg
Email: voorzitter@kinderbeestfeest.nl

Sjoerd Arlman

Functie: Penningmeester
Naam: Sjoerd Arlman
Email: penningmeester@kinderbeestfeest.nl

Ribca van Wijngaarden

Functie: Bestuurslid
Naam: Ribca van Wijngaarden
Email: bestuur@kinderbeestfeest.nl

Vanesse van Eeghen

Functie: Bestuurslid
Naam: Vanesse van Eeghen
Email: bestuur@kinderbeestfeest.nl

Esther Hollenberg

Functie: Bestuurslid
Naam: Esther Hollenberg
Email: bestuur@kinderbeestfeest.nl

 


Cluster Coördinatie

Mark van Zandwijk

Functie: Cluster Coördinator Coördinatie
Naam: Mark van Zandwijk
Email: coordinatie@kinderbeestfeest.nl

Robin Stigter

Functie: Coördinator Verbindingen
Naam: Robin Stigter
Email: verbindingen@kinderbeestfeest.nl

Functie: Coördinator Veiligheid
Naam: Machiel Noijen
Email: veiligheid@kinderbeestfeest.nl

 


Cluster Gasten

Paul Plaatsman

Functie: Cluster Coördinator Gasten
Naam: Paul Plaatsman
Email: gasten@kinderbeestfeest.nl

Erica Berg

Functie: Coördinator Instellingen
Naam: Erica Berg
Email: instellingen@kinderbeestfeest.nl

Isabelle Deppe

Functie: Coördinator Specials
Naam: Isabelle Deppe
Email: specials@kinderbeestfeest.nl

Opening

Functie: Coördinator Opening
Naam: Nancy Sterkenburg
Email: opening@kinderbeestfeest.nl

 


Cluster ICT

ICT

Functie: Cluster Coordinator ICT
Naam: Hessel Rosbergen
Email: ict@kinderbeestfeest.nl

Mark Mantel

Functie: Coördinator Beheer
Naam: Mark Mantel
Email: beheer@kinderbeestfeest.nl

Automatisering

Functie: Coördinator Automatisering
Naam: Helma Duyvestijn
Email: automatisering@kinderbeestfeest.nl

 


Cluster Marketing & Communicatie

Fanny Schutte

Functie: Cluster Coördinator Communicatie
Naam: Fanny Schutte
Email: communicatie@kinderbeestfeest.nl

Michelle Post

Functie: Coördinator Media
Naam: Michelle Post
Email: media@kinderbeestfeest.nl

Klarianne Roseboom

Functie: Coördinator Voorlichting
Naam: Klarianne Roseboom
Email: voorlichting@kinderbeestfeest.nl

 


Cluster Park

Eric Swaan

Functie: Cluster Coördinator Park
Naam: Eric Swaan
Email: park@kinderbeestfeest.nl

Corina Vogel

Functie: Coördinator activiteiten ARTIS
Naam: Corina Vogel
Email: activiteiten-artis@kinderbeestfeest.nl

Danny van den Braak

Functie: Coördinator Facilitair
Naam: Danny van den Braak
Email: facilitair@kinderbeestfeest.nl

Sonja Bruijn-Kroes

Functie: Coördinator Catering
Naam: Sonja Bruijn-Kroes
Email: catering@kinderbeestfeest.nl

Functie: Coördinator Servicepunt
Naam: Hans Keijser
Email: servicepunt@kinderbeestfeest.nl

 


Cluster Vervoer

Petra van der Meulen

Functie: Cluster Coördinator Vervoer
Naam: Petra van der Meulen
Email: vervoer@kinderbeestfeest.nl

Michiel Smits

Functie: Coördinator Vervoer Land
Naam: Michiel Smits
Email: vervoer-land@kinderbeestfeest.nl

Walter Weg

Functie: Coördinator Vervoer Water
Naam: Walter Weg
Email: vervoer-water@kinderbeestfeest.nl

Frido Stein

Functie: Coördinator Verkeer
Naam: Frido Stein
Email: verkeer@kinderbeestfeest.nl

 


Cluster Vrijwilligers en Vervoer

Lars Petit

Functie: Cluster Coördinator Vrijwilligers en Vervoer
Naam: Lars Petit
Email: vrijwilligersenvoertuigen@kinderbeestfeest.nl

Kicky Theunis

Functie: Coördinator Rode Kruis
Naam: Kicky Theunis
Email: rode-kruis@kinderbeestfeest.nl

Michiel Smits

Functie: Cluster Coördinator Ambulance
Naam: Michiel Smits
Email: ambulance@kinderbeestfeest.nl

Brandweer

Functie: Coördinator Brandweer
Naam: Arjan Smits
Email: brandweer@kinderbeestfeest.nl

Walter Weg

Functie: Coördinator Reddingsbrigade
Naam: Walter Weg
Email: reddingsbrigade@kinderbeestfeest.nl

Particulieren

Functie: Coördinator Particulieren Vervoer
Naam: Anoushka Jansen
Email: particulieren-vervoer@kinderbeestfeest.nl

Monique de Roo

Functie: Coördinator Overheid
Naam: Monique de Roo
Email: overheid@kinderbeestfeest.nl

Defensie

Functie: Coördinator Defensie
Naam: Ruud Arends
Email: defensie@kinderbeestfeest.nl

Marcel Wels

Functie: Coördinator Politie
Naam: Marcel Wels
Email: politie@kinderbeestfeest.nl