Organisatie

De gehele organisatie van het KinderBeestFeest is in handen van vrijwilligers. Hierbij een overzicht van de organisatie-structuur.

Organigram KBF 2019

Bestuur

Frank Berg

Functie: Voorzitter
Naam: Frank Berg
E-mail: voorzitter@kinderbeestfeest.nl

Sjoerd Arlman

Functie: Penningmeester
Naam: Sjoerd Arlman
E-mail: penningmeester@kinderbeestfeest.nl

Ribca van Wijngaarden

Functie: Bestuurslid
Naam: Ribca van Wijngaarden
E-mail: bestuur@kinderbeestfeest.nl

Vanesse van Eeghen

Functie: Bestuurslid
Naam: Vanesse van Eeghen
E-mail: bestuur@kinderbeestfeest.nl

Esther Hollenberg

Functie: Bestuurslid
Naam: Esther Hollenberg
E-mail: bestuur@kinderbeestfeest.nl

Functie: Bestuurslid
Naam: Anne Martien van de Does
E-mail: bestuur@kinderbeestfeest.nl

Functie: Bestuurslid
Naam: Micky Ohr
E-mail: bestuur@kinderbeestfeest.nl


Cluster Coordinatie

Functie: Cluster Coördinator Coördinatie
Naam: Guillian Vonk
E-mail: coordinatie@kinderbeestfeest.nl

Machiel Noijen

Functie: Coördinator Veiligheid
Naam: Machiel Noijen
E-mail: veiligheid@kinderbeestfeest.nl

Functie: Schaduw Coördinator Veiligheid
Naam: Simon Stenneberg
E-mail: veiligheid@kinderbeestfeest.nl

Functie: Coördinator Verbindingen
Naam: Maurice Webster
E-mail: verbindingen@kinderbeestfeest.nl

Functie: Schaduw Coördinator Verbindingen
Naam: Dennis van den Berg
E-mail: verbindingen@kinderbeestfeest.nl


Cluster Gasten

Paul Plaatsman

Functie: Cluster Coördinator Gasten
Naam: Paul Plaatsman
E-mail: gasten@kinderbeestfeest.nl

Erica Berg

Functie: Coördinator Instellingen
Naam: Erica Berg-Greve
E-mail: instellingen@kinderbeestfeest.nl

Functie: Coördinator Opening
Naam: Nancy Sterkenburg
E-mail: opening@kinderbeestfeest.nl

Functie: Coördinator Specials
Naam: Isabelle Deppe
E-mail: specials@kinderbeestfeest.nl


Cluster ICT

Functie: Cluster Coördinator ICT
Naam: Glenn Grass
E-mail: ict@kinderbeestfeest.nl

Functie: Coördinator Automatisering
Naam: Helma Duyvestijn
E-mail: automatisering@kinderbeestfeest.nl

Functie: Coördinator App
Naam: Maayan Martens
E-mail: app@kinderbeestfeest.nl

Mark Mantel

Functie: Coördinator Beheer
Naam: Mark Mantel
E-mail: beheer@kinderbeestfeest.nl


Cluster Communicatie

Fanny Schutte

Functie: Cluster Coördinator Communicatie
Naam: Fanny Schutte
E-mail: communicatie@kinderbeestfeest.nl

Michelle Post

Functie: Coördinator Media
Naam: Michelle Post
E-mail: media@kinderbeestfeest.nl

Klarianne Roseboom

Functie: Coördinator Voorlichting
Naam: Klarianne Roseboom
E-mail: voorlichting@kinderbeestfeest.nl


Cluster Park

Eric Staan

Functie: Cluster Coördinator Park
Naam: Eric Swaan
E-mail: park@kinderbeestfeest.nl

Corina Vogel

Functie: Activiteiten ARTIS
Naam: Corina Vogel
E-mail: activiteiten-artis@kinderbeestfeest.nl

Functie: Schaduw Activiteiten ARTIS
Naam: Allyson Mannsur
E-mail: activiteiten-artis@kinderbeestfeest.nl

Els Koopmanschap

Functie: Schaduw Activiteiten ARTIS
Naam: Els Koopmanschap
E-mail:
activiteiten-artis@kinderbeestfeest.nl

Sonja Bruijn-Kroes

Functie: Catering
Naam: Sonja Bruijn
E-mail: catering@kinderbeestfeest.nl

Danny van den Braak

Functie: Facilitair
Naam: Danny van der Braak
E-mail: facilitair@kinderbeestfeest.nl

Cat Lammers

Functie: Servicepunt
Naam: Cat Lammers
E-mail: servicepunt@kinderbeestfeest.nl


Cluster Vervoer

Michiel Smits

Functie: Cluster Coördinator Vervoer
Naam: Michiel Smits
E-mail: vervoer@kinderbeestfeest.nl

Bjorn Huisman

Functie: Vervoer Land
Naam: Bjorn Huisman
E-mail: vervoer-land@kinderbeestfeest.nl

Walter Weg

Functie: Vervoer Water
Naam: Walter Weg
E-mail: vervoer-water@kinderbeestfeest.nl

Frido Stein

Functie: Verkeer
Naam: Frido Stein
E-mail: verkeer@kinderbeestfeest.nl

Functie: Schaduw Verkeer
Naam: Vincent Visbeek
E-mail: verkeer@kinderbeestfeest.nl


Cluster Vrijwilligers en Voertuigen

Functie: Cluster Coördinator Vrijwilligers en Voertuigen
Naam: Lars Petit
E-mail: vrijwilligersenvoertuigen@kinderbeestfeest.nl

Martine Been

Functie: Ambulance
Naam: Martine Been
E-mail: ambulance@kinderbeestfeest.nl

Functie: Brandweer
Naam: Marleen Sewrutton
E-mail: brandweer@kinderbeestfeest.nl

Functie: Schaduw Brandweer
Naam: Arjan Smit
E-mail: brandweer@kinderbeestfeest.nl

Functie: Defensie
Naam: Ruud Arends
E-mail: defensie@kinderbeestfeest.nl

Functie: Schaduw Defensie
Naam: Marco Malcorps
E-mail: defensie@kinderbeestfeest.nl

Functie: Overheid
Naam: Monique de Roo
E-mail: overheid@kinderbeestfeest.nl

Functie: Particulieren Vervoer
Naam: Anoushka Jansen
E-mail: particulieren-vervoer@kinderbeestfeest.nl

Functie: Schaduw Particulieren Vervoer
Naam: Claudia Jansen-Dortmans
E-mail: particulieren-vervoer@kinderbeestfeest.nl

Marcel Wels

Functie: Politie
Naam: Marcel Wels
E-mail: politie@kinderbeestfeest.nl

Maudi Mooren

Functie: Schaduw Politie
Naam: Maudi Mooren
E-mail: politie@kinderbeestfeest.nl

Petra van der Meulen

Functie: Schaduw Politie
Naam: Petra van der Meulen
E-mail: politie@kinderbeestfeest.nl

Walter Weg

Functie: Reddingsbrigade
Naam: Walter Weg
E-mail: reddingsbrigade@kinderbeestfeest.nl

Functie: Schaduw Reddingsbrigade
Naam: Jos Magdelyns
E-mail: reddingsbrigade@kinderbeestfeest.nl

Kicky Theunis

Functie: Rode Kruis
Naam: Kicky Theunis
E-mail: rode-kruis@kinderbeestfeest.nl