Organisatie

Stichting KinderBeestFeest wordt volledig gedreven door vrijwilligers.
Hierbij een overzicht van de structuur.
 
Organigram
 
Bestuur
 

Frank Berg

Functie: Voorzitter
Naam: Frank Berg
Email: voorzitter@kinderbeestfeest.nl

 

Functie: Penningmeester
Naam: Sjoerd Arlman
Email: penningmeester@kinderbeestfeest.nl

 

Esther Hollenberg

Functie: Bestuurslid
Naam: Esther Hollenberg
Email: bestuur@kinderbeestfeest.nl

 

Hugo Abrahamse

Functie: Bestuurslid
Naam: Hugo Abrahamse
Email: bestuur@kinderbeestfeest.nl

 

 
 


Cluster Coördinatie
 
Mark van Zandwijk

Functie : Cluster Coördinator Coördinatie
Naam: Mark van Zandwijk
Email: coordinatie@kinderbeestfeest.nl

 

Robin Stigter

Functie : Coördinator Verbindingen
Naam: Robin Stigter
Email: verbindingen@kinderbeestfeest.nl

 

Functie : Coördinator Veiligheid
Naam: Machiel Noijen
Email: veiligheid@kinderbeestfeest.nl

 

 
 


Cluster Gasten
 

Functie : Cluster Coördinator Gasten
Naam: Paul Plaatsman
Email: gasten@kinderbeestfeest.nl

 

Erica Berg

Functie : Coördinator Instellingen
Naam: Erica Berg
Email: instellingen@kinderbeestfeest.nl

 

Functie : Coördinator Specials
Naam: Isabelle Deppe
Email: specials@kinderbeestfeest.nl

 

 
 


Cluster ICT
 
ICT

Functie : Cluster Coordinator ICT
Naam: Hessel Rosbergen
Email: ict@kinderbeestfeest.nl

 

Mark Mantel

Functie : Coördinator Beheer
Naam: Mark Mantel
Email: beheer@kinderbeestfeest.nl

 

 
 


Cluster Marketing & Communicatie
 
Fanny Schutte

Functie: Cluster Coördinator Marketing & Communicatie
Naam: Fanny Schutte
Email: communicatie@kinderbeestfeest.nl

 

Iris Kuethe

Functie: Coördinator Voorlichting
Naam: Iris Kuethe
Email: voorlichting@kinderbeestfeest.nl

 

Michelle Post

Functie: Coördinator Media
Naam: Michelle Post
Email: media@kinderbeestfeest.nl

 

Klarianne Roseboom

Functie: Coördinator Marketing
Naam: Klarianne Roseboom
Email: marketing@kinderbeestfeest.nl

 

 
 


Cluster Park
 
Frido Stein

Functie: Cluster Coördinator Park
Naam: Frido Stein
Email: park@kinderbeestfeest.nl

 

Corina Vogel en Loes Kandyloros

Functie: Coördinator activiteiten ARTIS
Naam: Corina Vogel en Loes Kandyloros
Email: activiteiten-artis@kinderbeestfeest.nl

 

Danny van den Braak

Functie: Coördinator Facilitair
Naam: Danny van den Braak
Email: facilitair@kinderbeestfeest.nl

 

Irma Ruizendaal

Functie: Coördinator Opening
Naam: Irma Ruizendaal
Email: opening@kinderbeestfeest.nl

 

Sonja Bruijn-Kroes

Functie: Coördinator Catering
Naam: Sonja Bruijn-Kroes
Email: catering@kinderbeestfeest.nl

 

 
 


Cluster Vervoer
 
Petra van der Meulen

Functie: Cluster Coördinator Vervoer
Naam: Petra van der Meulen
Email: vervoer@kinderbeestfeest.nl

 

Michiel Smits

Functie: Coördinator Vervoer Land
Naam: Michiel Smits
Email: vervoer-land@kinderbeestfeest.nl

 

Walter Weg

Functie: Coördinator Vervoer Water
Naam: Walter Weg
Email: vervoer-water@kinderbeestfeest.nl

 

Vrijwilligers Vervoer

Functie: Coördinator Vrijwilligers Vervoer
Naam: Monique de Roo
Email: vrijwilligers-vervoer@kinderbeestfeest.nl